VILISTLASED

1996  Pärnu Muusikakooli Sindi filiaali lõpetajad                   2006
kõik koorilaulu erialal                                                                   Arina Olesenko                                                                                       klaver  üldkultuuriline osakond
Arvi Aigro
Heivi Kiviselg                                                                                  2007
Egle Kull                                                                                          Reeli Jantson                                                                                                                 klaver                                         
Anu Põrk                                                                                          Virgo Vellend                                                                                                                 tuuba
Ena Smorodina                                                                              Kerli Juurikas                                                                                                                 klaver
Kaili Soosaar                                                                                  Liina Reinsalu                                                                                                                 klarnet
Tiia Toodu                                                                                       Kristjan Saharov                                                                                                           kitarr
Triin Tänav

1997                                                                                                2008
Anniki Lillepuu    koorilaul                                                            Triin Asi                                                                                                  klaver üldkultuuriline osakond       
Janina Vaitti        koorilaul                                                             Siim Erm                                                                                              kitarr üldkultuuriline osakond
                                                                                                          Kaido Kask                                                                                                                     saksofon
1999                                                                                               
Tõnu Jalakas          akordion                                                         
Martina Aas             akordion                                                     2010                       Liina Linnasmägi  akordion                                                      Maarika  Buht                                                                                                                                                                                                                                                       Alex Feldmann                                                                                                               klaver
                                                                                                       Hanna   Kivila                                                                                                                viiul
2001
Anneliis Tapfer  koorilaul                                                           2011
Moonika Kägu   koorilaul                                                         Angelina Divonina                                                                                                        klaver

2002
Merilin Mets     klaver                                                                 2012
Sigrit Luhaoja  klaver                                                                 Inge Pikkor                                                                                               klaver  üldkultuuriline osakond
Age Viks           klaver                                                                  Rasmus  Retpap                                                                                                            akordion 
                                                                                                       Renell  Kaelep                                                                                           kitarr  üldkultuuriline osakond
2003
Merili Tähiste   akordion
                                                                                                      2013
2004                                                                                            Gäroly Rohelsaar                                                                                                           viiul
Riin Jantson             klaver                                                                                                                                                                                                 MihkelŠorin                                                                                                                   kitarr
Kristiina Kuningas  klaver
                                                                                                      2014
2005
Anželika Mkrtsjan     klaver                                                       Karl-Joosep Kass
 Ivo Rosenberg  klaver                                                                klaver                    
                                                                                                 Gretemari Metsaveer                                                                                                          viiul
                                                                                                      Melita Śkljar
                                                                                                       viiul
                                                                                                      Eliisa Alliksaar
                                                                                                       klaver
2015
Karl Kobin viiul
Helen Lehtmets flööt
Aneth Kond  flööt
Alan Metsoja  trompet

2016
Pirjo-Liisa Prisk  flööt
Anna-Liisa Ats   viiul

2017
Christo Silastu  flööt

Viimased uudised

14. november Õppevaheajad Sindi Muusikakoolis
31. oktoober MUUSIKAKOOLI TALVELAAGER
11. september KONTSERDITE KÜLASTAMISE INFO