LÄHEME ESTONIA TEATRISSE

17
nov
Autor: muusikakool
   LÄHEME TALLINNASSE, ESTONIA TEATRISSE MUUSIKALI "KARLSSON KATUSEL" VAATAMA
Kutsume kõiki muusikakooli õpilasi ja ka lapsevanemaid 15. jaanuaril 2016 a. kell 12.00 Estonia teatrisse muusikali "Karlsson katusel" vaatama. Väljasõit Sindi Muusikakooli juurest on kell 9.15. Kui lapsevanem on kaasas, võib samuti kaasata oma õdesid, vendi. 
 Tegemist on küll reedese päevaga, aga valida polnud, sest kõik ülejäänud etendused sel hooajal on välja müüdud. Saime piletid veel ainult sellele lisaetendusele. 
 Pilet õpilasele maksab 15.50 eurot ja täiskasvanule 27.90. Bussisõit maksab igale sõitjale edasi-tagasi 7 eurot. Etendus on verivärske ja väga põnevate lavaliste lahendustega.
 Oleme uurinud, kas etendus ka PÄrnusse tuleb, kuid kuna dekoratsioonid on nii mahukad, siis öeldi et mitte. Antud muusikal on lastele heaks võimaluseks tutvuda vahetult lavalise muusikamaailmaga, näha oma silmaga  orkestrimängu ning professionaalseid lauljaid. 
 Lisainfot leiate sellelt lingilt.
http://www.opera.ee/lavastus/karlsson-katuselt/

Soovijatel palun piletiraha ära tasuda hiljemalt 1. detsembriks. Raha võib tuua grupiõpetajate Kristi või Helle kätte. 
Samuti võib teha ülekande minu, Merike Teppan-Kolk kontole EE892200001100693578. Sel juhul palun aga kindlasti maili teel mulle ülekandest teada anda. Ülekande selgitusse märkida nimeliselt, kelle eest tasutakse.  

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

07. jaanuar Õppetasu muutus
09. oktoober ÕPILASÕHTU
26. september MUUSIKAPÄEV SINDI MUUSIKAKOOLIS