Läheme teatrisse!

21
jaan
Autor: muusikakool

12. aprillil sõidame taas Muusikakooli õpilaste ja õpetajatega ühiselt vaatama muusikali. Seekord on etenduseks "Detektiiv Lotte" ja see toimub Tallinnas Nokia Kontserdimajas.

Kes soovib, saab teater "Vanemuine" kodulehelt vaadata ka selle etenduse reklaamklippi.

Etendus algab kell 13. 00 ja väljasõidu aeg muusikakooli juurest on 10.15. Etendus kestab 2 tundi ja 10 minutit. Eeldatav tagasijõudmise aeg on 18.00 -19.00.


Piletihind on sel korral kõigile (nii õpilastele, kui ka lapsevanematele) 14 eurot. See on grupisoodustuse hind. Bussisõit ühele inimesele maksab 6 eurot.

Seega kokku 20 eurot.


Oma osalemisest teatage KINDLASTI kas eriala, solfedzo õpetajale või kooli mailile muusikakool@sindi.ee hiljemalt 3. veebruariks.

Kuna piletid tuleb välja osta 5. märtsiks, siis palun soovijatel raha ära maksta hiljemalt 3. märtsiks kas oma eriala või solfedzo õpetaja kätte. Kes soovib tasuda ülekandega, siis võib selle teha kontole nr. 1100693578 Merike Teppan-Kolk. Sel juhul kindlasti selgitusse märkida osalejate nimed.

Kuna kohtade arv bussis on piiratud (48 kohta), siis seega palun osavõtust teatamist mitte viimasele minutile jätta.


Ootame kõiki lapsi ja ka teie vanemaid taaskord meiega teatrisse ning kes soovib võib kaasa kutsuda ka oma õe, venna või hea sõbra.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

07. jaanuar Õppetasu muutus
09. oktoober ÕPILASÕHTU
26. september MUUSIKAPÄEV SINDI MUUSIKAKOOLIS